Odżywiać rzęsy – ale jak?

Ostatnio w różnych mediach – w prasie kobiecej, jak i na wielu stronach internetowych poświęconych zdrowiu oraz urodzie, pisze się na temat pielęgnowania i odżywiania naszych naturalnych rzęs – tak, aby były one długie, gęste, lśniące, mocne i zdrowe. W jaki sposób jednak robić to, aby nasze działania były skuteczne i nie wymagały oczekiwania na efekty przez długie miesiące?

Różnorodne portale internetowe, które piszą o odpowiednim odżywianiu rzęs, podają zazwyczaj metody domowe, które faktycznie są skuteczne, ale na ich efekty czeka się często przez dłuuugi czas! Można temu jednak zaradzić i zastosować środki sprawdzone, skuteczne, o szybkim działaniu!

Mowa tu o profesjonalnych odżywkach, które działają holistycznie na nasz rzęsy – a więc zarówno je odżywiają, działają na ich kolor, nawilżają, pobudzają mieszki na powiekach oraz sprawiają, że te rosną dłuższe i mocniejsze.

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam 2 najpopularniejsze i najważniejsze odżywki do rzęs, dzięki którym Wasze włoski będą rosły długie, staną się gęstsze, ciemniejsze, mocniejsze i dobrze nawilżone.

SERUM OZONOWANE

Istnym hitem wśród odżywek do rzęs jest niewątpliwie serum ozonowane, które powstało z połączeniach czterech słynnych na cały świat naturalnych olejków: rycynowego, abisyńskiego, z drzewa herbacianego oraz z nasion baobabu.

Każdy z tych olejków posiada różne właściwości – nawilżające, odżywiające, pielęgnujące, antybakteryjne, przeciwzapalne, a nawet nabłyszczające.

Serum – jak na swoją skuteczność – jest bardzo tanie. Warto poszukać go w dobrych sklepach z artykułami do rzęs.

Odżywka do rzęs Vitamin Lash Botox
Źródło: Amazing Lashes

VITAMIN LASH BOTOX

Niewiele jest takich odżywek jak Vitamin Lash Botox – skuteczna, profesjonalna i warta swoich pieniędzy. Wzbogacona o witaminy odżywka pomoże Ci odpowiednio zadbać o swoje rzęsy. Za jej sprawą możesz liczyć na maksymalne odżywienie, nawilżenie i najwyższej jakości pielęgancję.

Vitamin Lash Botox składa się z samych najlepszych składników. Wśród nich odnajdziemy między innymi kwas hialuronowy, olej macadamia, tokoferol, kwas askorbinowy, pantenol, kolagen roślinny oraz witaminy: B6, K, E oraz Omega3.

Warto zainwestować w tego typu odżywkę i cieszyć się z pięknych, długich i lśniących rzęs!